Polonizacja Narodu

Jeśli nie prawda, to co?

Jeszcze nie jest za późno na ratowanie świata

Co prawda to nie ja go ratuje, ale każdy z osobna sam ratuje siebie i może nawet nie z własnej woli, bo dostrzec zło świata nie jest najbardziej pożądanym celem przeciętnego obywatela ziemskiego żywota. Dookoła i tak przecież dużo smutku, szarości, więc po co jeszcze sobie samemu dokładać? Mam śledzić każde serwisy informacyjne i skupiać się na tym czego w nich najwięcej tj. wojnach, okrucieństwie, oszustwie i nigdy niespełnianych obietnicach tych samych polityków? Nas, ludzi świadomych zła, które ma swoje źródło w jak kto woli to nazywać – illuminati, bilderberg group, żydzi, masoni, Watykan, mafia. Dezinformacja w Internecie jest ogromna, a ja nie będę Wam dokładał danych do mieszanek jakie posiadacie w głowie. Możecie spodziewać się wkrótce serii artykułów pokazujących zagrożenia duchowe i tego jak są w współczesnym świecie ubierane w pozory mądrości, nowoczesności, a nawet naukowości i coraz częściej sprowadzają ludzi na złą drogę.

Jest nadzieja! Nawet jeśli nie uda mi się otworzyć Twoich oczu, nawet jeśli przejdziesz obok tego obojętnie, pozostanie tutaj ślad po ludziach, którzy na własnej skórze wcześniej czy później doświadczą zwodzenia serwowanego przez władcę tego świata.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Informacja

This entry was posted on 23/10/2014 by in Informacje.

Strzeżcie się fałszywych nauczycieli

(1) za pomocą znaków i cudów odwodzą oni ludzi ku fałszywym bóstwom (5 Mojż 13,1-4); (2) ich proroctwa nie spełniają się (5 Mojż 18,20-22); (3) zaprzeczają Słowu Bożemu (Iz 8,20); (4) przynoszą zły owoc (Mt 7,18-20); (5) wszyscy mówią o nich dobrze (Łk 6,26); (6) zaprzeczają oni, że Jezus, jedyny Chrystus, przyszedł w ciele jeden jedyny raz (1 J 4,3).
Reklamy
Follow Polonizacja Narodu on WordPress.com
%d blogerów lubi to: