Polonizacja Narodu

Jeśli nie prawda, to co?

Nieśmiertelność

klamstwo

Co to znaczy „nieskończoność” ? Pamiętam jak w dzieciństwie oglądałem filmy „Nieśmiertelny” i „Wywiad z wampirem” i byłem przerażony koncepcją życia w nieskończoność. Trochę później, kiedy zapomniałem już o wspomnianych filmach, przeżyłem szok kiedy do mojej świadomości dotarła namacalność śmierci. Pamiętam jak zapytałem swojego ojca „Po co w ogóle żyjemy skoro przecież i tak umrzemy?”. Odpowiedzi niestety nie pamiętam, wiem tyle, że nie było to nic co zakończyłoby poszukiwanie. Dzisiaj pisząc ten tekst wiem, że to jedno z podstawowych pytań każdego człowieka, a twórcy filmów przytoczonych na początku, o wiele bardziej boją się śmierci, niż przerażającej nieskończoności. Po za tym ci twórcy nie różnią się niczym od przeciętnego człowieka – no cóż, każdy musi zmierzyć się z tym sam.

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

Oczywiste jest, że nikt nie chce umrzeć, a jeśli chce, to raczej ma problemy i potrzebuje pomocy. Oczywiste jest też to, że każdy (z małymi wyjątkami) kto kiedykolwiek żył, nie ważne jak bardzo nie chciał to i tak umierał. Nie jest już jednak to takie oczywiste dla żyjących. W przeszłości było podobnie, a dlaczego i czym obecne czasy różnią się od zeszłych opiszę w dzisiejszym wpisie.

Znowu wrócę do historii stworzenia świata i tego co wydarzyło się przy okazji w ogrodzie Eden. Pisałem o tym w poprzednim wpisie. Szatan skusił człowieka, a jako argumentów użył kłamstw. Dzisiejszym tematem jest nieśmiertelność, którą tamci ludzie posiadali.

A wąż był chytrzejszy niż wszystkie dzikie zwierzęta, które uczynił Pan Bóg. I rzekł do kobiety: Czy rzeczywiście Bóg powiedział: Nie ze wszystkich drzew ogrodu wolno wam jeść?
A kobieta odpowiedziała wężowi: Możemy jeść owoce z drzew ogrodu,
tylko o owocu drzewa, które jest w środku ogrodu, rzekł Bóg: Nie wolno wam z niego jeść ani się go dotykać, abyście nie umarli.
Na to rzekł wąż do kobiety: Na pewno nie umrzecie,
lecz Bóg wie, że gdy tylko zjecie z niego, otworzą się wam oczy i będziecie jak Bóg, znający dobro i zło.
A gdy kobieta zobaczyła, że drzewo to ma owoce dobre do jedzenia i że były miłe dla oczu, i godne pożądania dla zdobycia mądrości, zerwała z niego owoc i jadła. Dała też mężowi swemu, który był z nią, i on też jadł.
Wtedy otworzyły się oczy im obojgu i poznali, że są nadzy. Spletli więc liście figowe i zrobili sobie przepaski.

1Moj 3:1 – 1Moj 3:7

Oboje umarli, ale kłamstwo nadal jest żywe.

reinkarnacja

Reinkarnacja – pochodząca z buddyzmu i hinduizmu wiara w to, że po śmierci ludzie odradzają się w innym wcieleniu. Czasami połączona z teorią karmy, czyli sprawiedliwości i równowagi wszechświata, która sprawia, że człowiek, który żył dobrze, urodzi się w nowym życiu jako wyżej postawiony, a ten który np bił żonę, odrodzi się jako kobieta, która w przyszłości będzie bita przez swojego męża. Słowo klucz dla tego pojęcia to Avatar. Myślę, że więcej nie muszę tłumaczyć.

Reinkarnacja wiąże się również ze ścieżką rozwoju duszy, która zamknięta w kręgu życia zwanym Samsara zdobywa doświadczenie i pnie się ku oświeceniu. Celem każdej duszy w tym przypadku jest właśnie oświecenie co wiąże się z wyrwaniem z kręgu życia i śmierci, a co za tym idzie, istnienie w spokoju jako jedność z najwyższą świadomością. Dlatego w religiach wschodu tak popularna jest medytacja, joga i ascetyzm, wszystkie te praktyki mają za zadanie przyspieszyć rozwój duchowy człowieka. Czy faktycznie przyspieszają? Swoją opinię wyraziłem we wcześniejszych wpisach.

Kolejnym aspektem reinkarnacji tak mocno popularyzowanej w świecie zachodnim jest zdejmowanie odpowiedzialności z człowieka za swój los. Skoro jestem katowany przez sąsiadów, to widocznie na to zasługuję, gdyż byłem zły w poprzednim życiu. W naszej kulturze może trochę ciężko sobie wyobrazić podobne tłumaczenie, ale za to w Indiach jest już trochę inaczej. Panuje tam system kastowy społeczeństwa i tak osoby z najniższego szczebla, które odgórnie są skazane na życie w najgorszych warunkach nie mogą, a nawet nie chcą poprawić swojego życia. Tak samo osoby, które urodziły się w bogatych rodzinach są przepełnieni dumą, ponieważ zasłużyli sobie na takie życie swoimi uczynkami, a dodatkowo gardzą niższymi kastami.

Co jeszcze mam do reinkarnacji? Jeśli ktoś zacznie wierzyć w reinkarnację samą w sobie, ma dwa wyjścia i oba są złe. Uwierzyć w zbawczą moc swoich uczynków i robić wszystko, żeby w kolejnym życiu urodzić się lepiej, lub uwierzyć w to, że nawet jeśli to życie sobie odpuszczę, to w kolejnym się przemęczę na gorszych warunkach, ale finalnie i tak moja dusza dojdzie do oświecenia, tyle, że zajmie jej to trochę więcej czasu.

Dodam jeszcze, że istnieją różnice pomiędzy wierzeniami w reinkarnację, ale główna odmienność to taka, że albo wierzy się, że człowiek ogranicza się do odradzania tylko w człowieka, a druga to taka, że każde żyjące stworzenie (czy bakterie i wirusy też?) dąży do oświecenia, przez co każdy teoretycznie przechodzi ścieżkę istnienia poprzez wszystkie możliwe formy bytu.

Kolejną bardzo popularną bajką jest wiara w czyściec. Koncepcja czyśćca występuje w wielu religiach świata, dlatego proszę nie nastawiać się negatywnie tylko na katolicyzm.

http://www.gotquestions.org/Polski/czysciec.html


Ok, zejdźmy na ziemię. Mieszanka egocentryzmu, poszukiwania wolności, a także odpowiedzi na pytanie o nieśmiertelność rodzą wiele koncepcji. Taką mocno osadzoną w rzeczywistości jest wiara w to, że ludzkość w końcu odkryje coś, co pozwoli nigdy nie umrzeć. Poszukiwanie cudownego leku na wszelkie choroby, chirurgia plastyczna, która z roku na rok oferuje lepsze rodzaje silikonu i środków odmładzających skórę, a także trans-humanizm będący autentyczną mieszanką futurologii i robotyki.

n_7 W dzisiejszych czasach nie dziwią już nikogo protezy kończyn, czy elektryczne wspomaganie układów oddychania, bicia serca, polepszanie słuchu. Nie dziwi nas obecnie to, że na olimpiadzie startuje człowiek bez nóg, za to z nowoczesnymi protezami. To wszystko to postęp. Jednak czy jest ktoś, kto może powiedzieć „nie” postępowi? Czy to przesada jeśli stwierdzę, że jeśli do skutku dojdzie czipowanie ludzi, w celu polepszenia ich odporności psychicznej, wyposażanie żołnierzy w egzoszkielety, które i tak ma już miejsce, a kto wie, czy wkrótce nie dostaniemy armii robokopów? Przecież dzisiaj już nic nie jest niemożliwe, tylko jakoś tak ciężko osiągnąć nieśmiertelność.

Ten wpis nie wnosi może zbyt wiele nowego, ale za to tłumaczy to co potrzebne jest do zrozumienia kłamstwa jakim karmi się człowiek XXI wieku, ale też i człowiek przeszłości. Dzisiaj mamy zaawansowaną medycynę, która pozwala odsunąć moment zetknięcia się z rzeczywistością śmierci, mamy też filozofie, które pozwalają nam zdjąć odpowiedzialność za nasze życie i odłożyć ją w kąt. W przeszłości również była i medycyna, w którą ludność wierzyła bardzo mocno, co z resztą mamy i dzisiaj na przykładzie homeopatii, w którą ludzie muszą wierzyć, gdyż nie ma podstaw medycznych do tego by faktycznie działać. Tak samo z filozofiami na temat życia po śmierci, wszystkie były już setki, a nawet tysiące lat temu.

Na koniec przedstawię opinię autora z bloga arkabushiego.blox.pl na temat demonicznego powiązania tematów reinkarnacji, a także opisywanego wcześniej OBE.

– wiem że człowiek nie może opuścić ciała i jako duch przemierzać świata, jako że zajmowałem się tym tematem, i miałem okazję „opuścić swoje ciało”, dlatego , po wiem że człowiek nie może wyjść z ciała. Cała zasada podróży po za ciałem opiera się na kłamstwie, a wizualizacja przemieszczania się jest tylko telepatycznym połączeniem jaźni : człowiek pasywnie leżący w stanie odmiennej świadomości,  oraz demon  który jest elementem ruchomym i to on przemierza przestrzeń a my widzimy telepatycznie i sterujemy nim zdalnie.

To jest moja opinia na temat OOBE

Inna sprawa, demon czy jak inni wolą zły duch,  jest istotą duchową która jest pozbawiona formy biologicznej, jest przykładem czegoś co nie powinno zaistnieć w świecie Bożym, istnieje nielegalnie, pozbawiona Bożego wsparcia by przetrwać, musi „żerować” dokładnie jak zwierzęta. Inaczej jest w przypadku upadłych aniołów, one stworzone przez Boga są samowystarczalni, nie muszą żerować by przetrwać w swojej formie, są po prostu bardziej swobodne. Dlatego Bóg związał  część a resztę wyrzucił w otchłań by nie niszczyły ziemi. Ponieważ gdy by one miały swobodny dostęp do ziemi mogły by zamieniać się w cokolwiek zechcą i byli by wyjątkowo niebezpieczni dla nas. Wszystko na to wskazuje że demon to efekt rozdzielenia hybrydy anielsko – człowieczej, kiedy ciało obumarło została ta druga forma duchowa. 

Uwaga moja teoria :

Wydaje mi się że demon jako forma energii, by przeżyć w świecie fizycznym musi żywić się energią, nie wiem jaką energią ale wiem że najbezpieczniej czują się wczepieni w ludzi. Ludzkie ciała dają im namiastkę tych lepszych czasów kiedy sami mieli ciała i byli półbogami, a my byliśmy dla nich szarańczą. Teraz jako byty duchowe żerują na ludziach by przetrwać jak najdłużej.


Też ciekawym dowodem może być tak zwana REINKARNACJA, i rzekomo wspomnienia z poprzednich żyć. Badałem to i sprawa niebywale „śmierdzi”, ludzie podczas seansów tak zwanych regresywnych, jest to specjalna hipnoza w której zmusza się pacjenta do cofania się w swoich wspomnieniach do urodzin, a czasem jak się uda pacjent zaczyna opowiadać że jest kim innym i różne niebywałe historie.

Dla mnie jest to oczywiste kłamstwo, wspomnienia nigdy nie są w 100% trafne, nawet często się mylą, dlatego że demon sam nie pamięta dokładnie jak to było i zmyśla, lub opowiada historie żyć swoich poprzednich ofiar na których żerował 100, 200, 1000 lat temu. Całe te dowody na reinkarnacje są śmieszne i tylko utwierdzają mnie w desperacji istot demonicznych, całe ich istnienie po za ciałem to ciągłe kłamanie.

Cały wpis pod adresem http://arkabushiego.blox.pl/2014/11/Bitwa-w-okregach-niebieskich-od-kulis.html

Pozostawiam do przemyśleń, ale zachęcam też do tego by rozeznawać, co jest prawdą a co kłamstwem!

Prawda!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Informacja

This entry was posted on 29/12/2014 by in Informacje.

Strzeżcie się fałszywych nauczycieli

(1) za pomocą znaków i cudów odwodzą oni ludzi ku fałszywym bóstwom (5 Mojż 13,1-4); (2) ich proroctwa nie spełniają się (5 Mojż 18,20-22); (3) zaprzeczają Słowu Bożemu (Iz 8,20); (4) przynoszą zły owoc (Mt 7,18-20); (5) wszyscy mówią o nich dobrze (Łk 6,26); (6) zaprzeczają oni, że Jezus, jedyny Chrystus, przyszedł w ciele jeden jedyny raz (1 J 4,3).
Reklamy
Follow Polonizacja Narodu on WordPress.com
%d blogerów lubi to: