Polonizacja Narodu

Jeśli nie prawda, to co?

Z serii kolejnych prawd o świecie

demot-133-470

Chciałbym móc napisać, że to ewenement na skalę światową, niestety takim nie jest.

Dodatkowo chciałbym napisać, że kwestia dotyczy tylko mediów masowego przekazu typu telewizja, radio, prasa, a jednak problem dotyczy również przez wielu uważanego za nieskazitelny – Internetu, a także źródła wszelkiej wiedzy czyli książek. Nie dajcie się zwieść, że w sieci każdy mówi prawdę, lub, że ten, kto powiedział prawdę na dany temat, zawsze będzie prawdomówny. Pamiętajcie, że zwodziciel buduje nasze zaufanie właśnie na prawdzie, tylko po to, żeby móc przemycić kłamstwo, które nas pogrąży.

Polecam opierać swoje rozważania na najlepszym fundamencie jaki istnieje tj. Biblii. Jeśli macie problem z interpretacją wiadomości, szukajcie w Internecie, ale nie ograniczajcie się do jednej opinii, pytajcie o za i przeciw. Cały nasz świat żyje w wielkim kłamstwie i tylko ten, kto je dojrzał będzie wiedział jaki to ogrom. Z góry przepraszam za to, że mogę brzmieć jak narrator z filmu Matrix :) przestrzegam tylko, że ten film jest właśnie takim zwodzicielem, który przedstawia trochę prawdy, ale głównie przemyca swoim przesłaniem bardzo niefajne rzeczy!

Z porad praktycznych dorzucę jeszcze, że warto do wyszukiwanej frazy dodawać wybrane słowa typu: ‚zwiedzenie’ ‚obnażenie’ ‚prawda’ ‚manipulacja’ bądź ich angielskie odpowiedniki.

PS. Jak tam, może przestał ktoś medytować w ostatnim czasie?

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Informacja

This entry was posted on 05/07/2015 by in Informacje.

Strzeżcie się fałszywych nauczycieli

(1) za pomocą znaków i cudów odwodzą oni ludzi ku fałszywym bóstwom (5 Mojż 13,1-4); (2) ich proroctwa nie spełniają się (5 Mojż 18,20-22); (3) zaprzeczają Słowu Bożemu (Iz 8,20); (4) przynoszą zły owoc (Mt 7,18-20); (5) wszyscy mówią o nich dobrze (Łk 6,26); (6) zaprzeczają oni, że Jezus, jedyny Chrystus, przyszedł w ciele jeden jedyny raz (1 J 4,3).
Reklamy
Follow Polonizacja Narodu on WordPress.com
%d blogerów lubi to: