Polonizacja Narodu

Jeśli nie prawda, to co?

Pismo automatyczne – „mądrości” zza kurtyny

Dzisiaj chcę Wam przybliżyć paranormalną ciekawostkę, która jak się okaże wkrótce wcale nie jest tak odległa jakby się mogło wydawać.

Aby wprowadzić wszystkich w temat muszę przejść przez podstawę, jaką w tym przypadku jest CHANNELING. Po polsku można na to mówić kanalizm, ale chyba nie ma człowieka, który w ten sposób by o tym mówił.

Channeling czym jest? Jest to najprościej mówiąc odbieranie przekazów od istot niematerialnych. Wikipedia ubiera to w słowa w taki sposób.

Channeling (także kanalizm) – fenomen parapsychologiczny, będący przedmiotem wiary osób związanych z tzw. nową duchowością i New Age, polegający na przesyłaniu przez transcendentny ośrodek emisyjny (np. aniołowie, bogowie greccy) za pomocą „kanału” (termin zaczerpnięty z kanałów radiowych lub telewizyjnych) pewnych treści do osoby znajdującej się w transie lub w stanie zaburzonej świadomości. Kontakt ten, zdaniem wierzących, następuje drogą pozazmysłową, kanałem mentalnym, na ogół bez użycia języka werbalnego.

Można przyznać, że całkiem udana definicja.

Muszę jednak dopełnić tę definicję waląc prosto z mostu. Jest sobie człowiek i w różnych momentach życia staje się kanałem dla ducha, tak jak radio dla radiostacji lub telewizor dla polsatu. W tym momencie człowiek traci panowanie nad swoim ciałem, można zaobserwować wtedy zamknięte lub przymknięte ale wywrócone oczy, chociaż nie zawsze. Sztywną posturę, lub zmianę charakterystycznych ruchów ciała na zupełnie inne. Zmianę głosu, np z wysokiego na niski, lub z męskiego na kobiecy. To tylko powierzchowność, bo to co dzieje się później jest już zupełnym kosmosem, ponieważ osoba ta przekazuje różnorakie treści, często wymagające specjalistycznej wiedzy, której te osoby faktycznie nie mogłyby mieć, mówią w obcych językach, przedstawiają się jako postacie historyczne lub bliskie osoby zmarłe i wiele, wiele innych niebywałych rzeczy. Do najciekawszych należą zapisy dokonane pismem automatycznym lub pod wpływem natchnienia, które zawiera treści wykraczające poza wiedzę, czy też zdolności, jakimi dysponuje medium, a czasami i współczesna nauka.

Ja dla Waszego lepszego zrozumienia napiszę czym z pewnością Kanałing nie jest

  1. nie jest opętaniem stricte
  2. nie jest komunikacją danej osoby z istotą niefizyczną
  3. nie jest zabawą

1 Opętanie kojarzy nam się z nękaniem, z koszmarami, dziwnymi paranormalnymi zjawiskami np. spadającymi z półek rzeczami. Chociaż większość z czytających posiada tylko pewne wyobrażenie opętania zaczerpnięte z filmów i opowieści, można o tych rzeczach poczytać w Internecie, jest cała masa prawdziwych i nieprawdziwych świadectw z naszych czasów, dlatego myślę, że samo wyobrażenie jest wystarczającą wiedzą w tym zakresie, tym bardziej, że jeśli czytasz Biblię to z pewnością natknąłeś się na fragmenty o opętanych ludziach. Karty Ewangelii po­dają nam opisy bądź zbiorowych opętań (np. Mt. 8,16; 4,24; Mk 1,32-34. 39; Łk. 4,41), bądź też indywidual­nych (np. Mt. 11, 18; Łk. 7, 33). Najważniejsze! Demony boją się Boga! Jeśli masz z nimi problemy, módl się do Jezusa Chrystusa, bo to na Jego imię zegnie się każde kolano. Wracając do channelingu, nie wygląda to jak typowe opętanie, pytanie dlaczego, skoro istota duchowa manifestuje się i co najważniejsze, używa do tego celu ciała channellera ? Odpowiedź wkrótce.

2 Jak napisałem wyżej, istota niefizyczna manifestuje się przez człowieka, używając do tego jego własnego ciała. W tym czasie osoba jest pogrążona w głębokim transie, lub znajduje się w odmiennym stanie świadomości i jej odbiór rzeczywistości jest inny. W końcu TO COŚ  manifestuje się PRZEZ tego człowieka!

3 Nie jest to zabawa, nie zostanie channelerem ktoś kto przypadkiem bawi się z tabliczką Ouija. (zabawy z tą tabliczką prowadzą do tych negatywnych opętań, a sama tabliczka nie jest zabawką z amerykańskich filmów, tylko profesjonalnym narzędziem używanym do kontaktu z duchami przez spirytystów satanistów) Channeling najczęściej odbywa się z udziałem osób, które wcześniej otworzyły się na działanie duchowe, np. poprzez medytację lub wnikliwe poszukiwanie duchów, czytając lub myśląc o nich. Sam seans channelingowy, seans spirytystyczny w tym przypadku wymaga przygotowania od osoby udostępniającej swoje ciało – musi wprowadzić się w odpowiedni stan, osiągnąć wewnętrzną ciszę i oczywiście liczyć na to, że ktoś zechce wykorzystać jej gościnność.

Ok, no to teraz odpowiedź na pytanie, dlaczego opętanie różni się od channelingu?

Opętany – nie chce tego, boi się, szuka pomocy, jest nękany, ma problemy zdrowotne, mimo depresji i strachu walczy, a demon go wyniszcza i bawi się nim.

Channeler – chce być kanałem, wierzy w swoją misję, nadaje sobie status lepszego, nie jest nękany dopóki jest posłuszny. Najważniejsze, przekazuje treści od demona, a po seansach często dba o to, żeby jak największa ilość ludzi dowiedziała się o przekazie.

Różnica jest diametralna, ale zapytacie się do czego w takim razie demony potrzebują ekspresji swoich myśli?

Pogłówkujcie chwilę, a tym czasem pokażę Wam o co tutaj w ogóle chodzi. Możecie tutaj obejrzeć na własne oczy Channelerów w akcji

Nie jest tajemnicą, że różne channelingi, a dokładniej treść przekazów jest upubliczniana. Książki, filmy, strony internetowe, a nawet czasopisma. Jak ktoś by się postarał to mógłby pływać w ilości materiałów. Na samym końcu artykułu napiszę parę słów o treściach, które poznałem, i w które niegdyś wierzyłem.

A teraz zgrabnie przejdę od channelingu, do pisma automatycznego.

Pismo automatyczne jest formą channelingu, ale jak się już pewnie domyślacie, polega na pisaniu. Podczas sesji pisma automatycznego Kanał (osoba channelująca) może być w transie i pisać bardzo szybko i bardzo dużo, lub też być tylko w lekkim transie, zachowując całą świadomość i rozmawiać z istotą duchową, która za pomocą owładniętej ręki odpowiada na zadane pytania – takie gadu-gadu…

Jak mogę Was przestrzec? Tych, którzy zajrzeli tutaj z ciekawości i nie poszukują Boga? Nie wiem. Napisze wprost! Channelingi są zwiedzeniem. Oszustwem, które próbuje zmanipulować niedoinformowanym człowiekiem. Przekazują różne filozofie życia, różne dziwaczne praktyki jak np podlewanie kwiatów krwią menstruacyjną, czy kręcenie się w okół własnej osi, żeby podnieść wibracje i przyspieszyć swoją ewolucję. Strasznie gmatwają w głowach, odwracają świat do góry nogami i wszystko to w otoczce super mądrości i słów od których dziwnie robi się w brzuchu. Istoty przedstawiają się różnie, jako nasi starsi bracia, jako my z przyszłości, jako mieszkańcy innych układów galaktycznych typu Kasjopea, Plejady, Zeta Reticuli… oczywiście bardzo często przekazy są podobne do siebie, ale równie często są to przekazy, które różnią się od siebie diametralnie. Z pewnością oba rodzaje mają jedną wspólną cechę! Promują NEW AGE i zniesławiają Pana, Jezusa Chrystusa. Ściągają Go do postaci zwykłego człowieka, lub do postaci fikcyjnej, lub do mistrza, który jest na równi z Buddą, Kriszną itp. lub mówią, że jest zwykłym człowiekiem, który zrozumiał tajemnicę wszechświata, albo o tym, że po prostu osiągnął oświecenie. Dlaczego tyle ludzi daje się zwodzić tym obcym niezidentyfikowanym istotom, które ja nazywam wprost DEMONAMI? Ponieważ demony potrafią udawać dobrych, kochających i opiekuńczych, właśnie tak najczęściej jest, że głównie tym mącą w głowach. „Kochamy cię, jesteś bogiem, możesz zabijać, najważniejsze jest żebyś się realizował, kochamy cię i ty też kochaj siebie i nie oglądaj się na nikogo, musisz się spełniać i nie ważne jest to czy kogoś krzywdzisz czy nie, bo jeśli się realizujesz to przyspieszasz swoją ewolucję, będziesz szybciej w takiej formie jak my, czyli lepszej, kochamy cię, nie przejmuj się innym bo ostatecznie jesteście jednością, więc im szybciej ty osiągniesz boskość, tym szybciej oni to osiągną, więc zabijanie jest dobre jeśli masz na to ochotę”   tak właśnie można streścić całość przekazów DEMONÓW oczywiście jest to pod zasłoną miłości, różnych pokrętnych filozofii, wiadomości światowych i prawd historycznych.

Musicie wiedzieć, że demony znają się na rzeczy i potrafią przepychać swoje zamierzenia do naszego świata przez ludzi. Nie dajcie się zwieść, nie bądźcie pośmiewiskiem demonów, nie bądźcie ich zabawkami, ich marionetkami. Ja byłem w tej pułapce, ale Bóg, Jezus Chrystus mnie od niej uratował.

Czy jednym z niezliczonych dowodów logicznych na istnienie Boga nie jest to, że świat chce sprowadzić Jezusa do roli zwykłego człowieka, lub nawet do postaci zmyślonej? I, że pomimo tych odwiecznych starań ludzie nadal odwracają się KU Bogu i nigdy nie porzucają już wiary w prawdziwego Stwórcę, co najwyżej odpadają od wiary poprzez własny grzech? Zastanówcie się nad tym.

Ale gdybyśmy nawet my lub anioł z nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy – niech będzie przeklęty! [Gal. 1:8]

I nic dziwnego; wszak i szatan przybiera postać anioła światłości. Nic więc nadzwyczajnego, jeśli i słudzy jego przybierają postać sług sprawiedliwości; lecz kres ich taki, jakie są ich uczynki.
[2Kor 11:14-15]

Książki, które ja czytałem, a które pochodzą z channelingów to:

Barbara Marciniak – „Zwiastuni świtu”, „Ziemia zwiastunów świtu”, „Świetlana rodzina” przekaz od Plejadian, którzy chcą żebyśmy uratowali się przed zagładą.

Neal Donald Walsch – „Rozmowy z Bogiem” wszystkie 3 części – ta książka jest tak fenomenalna pod względem zwiedzenia i tego jak wiele osób w nią wierzy, że z całej siły chcę napisać o niej osobny artykuł.

Przyznaję, że nie jest to imponujący zbiór, ale chyba wiele więcej czytałem treści w Internecie. Przyznam również, że nie za wiele pamiętam z tych książek, a nie mam jak do nich zajrzeć gdyż wszystkie z kategorii new age spaliłem.

Na sam koniec, to dla tych wytrwałych, proszę, możecie sobie skonfrontować wiedzę, jaką przedstawiam na swoim blogu z wiedzą jakiejś ponoć całkiem ważnej osoby na scenie polskiego new age.

Odnośnie channelingu http://www.mistycznabrama.net/channeling.html

Przykładowy przekaz channelingowy http://www.mistycznabrama.net/channeling/354-przekaz-stranika-siedmiu-przestrzeni-13-15112015.html

Jeśli pojawią się jakieś pytania piszcie śmiało maciespl@gmail.com, a jeśli ktoś chce mi napisać, że nie mam racji to również zachęcam do pisania.

Pozdrawiam!

Wytrwajmy w Prawdzie, w Jezusie Chrystusie Panu naszym

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Informacja

This entry was posted on 27/11/2015 by in Informacje and tagged , , , .

Strzeżcie się fałszywych nauczycieli

(1) za pomocą znaków i cudów odwodzą oni ludzi ku fałszywym bóstwom (5 Mojż 13,1-4); (2) ich proroctwa nie spełniają się (5 Mojż 18,20-22); (3) zaprzeczają Słowu Bożemu (Iz 8,20); (4) przynoszą zły owoc (Mt 7,18-20); (5) wszyscy mówią o nich dobrze (Łk 6,26); (6) zaprzeczają oni, że Jezus, jedyny Chrystus, przyszedł w ciele jeden jedyny raz (1 J 4,3).
Reklamy
Follow Polonizacja Narodu on WordPress.com
%d blogerów lubi to: